Leasing VOLKSWAGEN

Leasing i kredyt samochodowy VOLKSWAGEN ! Zadzwoń – tel. 600 460 640

  1. Przyjazne procedury uproszczone – minimum formalności !
  2. Decyzja w 15 minut na telefon !
  3. Najbardziej elastyczne warunki leasingu i kredytu samochodowego na rynku !

W ramach usług finansowania proponujemy Klientom elastyczny leasing operacyjny i finansowy lub kredyt samochodowy. Przedmiot leasingu zakupimy od sprzedawcy dowolnie wybranego przez Klienta. Volkswagen leasing obejmuje procedurę uproszczoną lub standardową na następujące modele:  Volkswagen Polo, Golf, Passat, Tuareg, Tiguan, Amarok, Caddy, Crafter, Sharan, Touran

 

Procedura przyznania finansowania w leasingu lub w kredycie (procedura uproszczona)  24 godziny:

1. Przygotowujemy ofertę według życzenia Klienta.

2. Do złożenia wniosku wystarczą podstawowe dokumenty i informacje w formie mailowej lub telefonicznej (dowód osobisty, dokumenty rejestrowe firmy).

3. W ciągu kilku godzin Klient otrzymuje od nas promesę przyznania leasingu/kredytu. Jeśli jest zainteresowany skorzystaniem z naszych usług przygotowujemy dokumentację i umawiamy się na podpisanie umowy leasingowej/kredytowej. Promesa ważna jest do 30 dni. Umowy podpisujemy u Klientów, nie musicie Państwo nigdzie jeździć.

4. Klient dokonuje opłaty wstępnej/wkładu własnego.

5. Następuje rejestracja pojazdu, ubezpieczenie i zapłata za przedmiot do Sprzedawcy.

6. Klient odbiera przedmiot leasingu/kredytu od Sprzedającego.

 

W celu przygotowania oferty/złożenia wniosku prosimy skorzystać z formularza kontaktowego/kontaktu telefonicznego na stronie.  Obsługą zajmie się doradca z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na każde Państwa pytanie.

Przekonaj się sam jak szybko i łatwo może uzyskać elastyczny leasing lub kredyt w procedurach uproszczonych.  tel.kom. 600 460 640

Dodaj komentarz